Голова КОДА Василь Володін провів зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку
image
6 Квітня 2021, 15:36
Поділитися:

Реалізацію проєктів соціальної інфраструктури в Київській області обговорив голова ОДА Василь Володін з керівником Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) від Європейського інвестиційного банку, представником ПРООН в Україні Роєм Дрейкоттом.

Зустріч відбулася за участі профільного заступника голови Київської ОДА Андрія Лісовика, представників групи технічної підтримки НКПВУ, ПРООН, представників профільних департаментів облдержадміністрації.

«Ми високо цінуємо можливість реалізувати проєкти соціальної інфраструктури в рамках Програми відновлення України на території Київської області. Для першої фази було відібрано лише 3 проєкти, тому ми плануємо для участі в другій фазі подати ще ряд якісних та сучасних проєктів, що сприятимуть створенню сприятливого і комфортного життєвого простору для населення», – зазначив Василь Володін.

Він також зазначив, що  Київщина – одна з областей, які активно розбудовуються, окрім того, тут проживає велика кількість внутрішньо переміщених осіб, тому питання щодо існуючого дефіциту навчальних місць у школах і дитячих садках наразі стоїть досить гостро і потребує додаткової уваги з боку влади та європейських партнерів України.

В рамках першої фази Програми НКПВУ Міністерство розвитку громад та територій України відібрало для фінансування 3 проєкти Київської області із загальною сумою 276 500,074 тис. грн, замовниками будівництва по проєктах є органи місцевого самоврядування. Йдеться про реконструкцію дошкільного навчального закладу «Зірочка» в м. Бровари, реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів в м. Буча та реконструкцію Хотянівської ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Хотянівка Вишгородського району.

На сьогодні отримано погодження від Європейського інвестиційного банку, укладено договори підряду по всім 3-м проєктам, і по одному з них вже розпочато роботи.

Представники НКПВУ відзначили високу якість поданих Київщиною проєктів. Розповіли про вимоги, що висуває Банк до проєктів, які надалі зможуть брати участь у Програмі. Ознайомилися з презентацією об‘єктів, які КОДА планує представити до участі у другій фазі Програми. Серед них спортивні та медичні об‘єкти, а також дошкільні навчальні заклади регіону.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА