Голова КОДА Василь Володін провів зустріч з представниками Європейського інвестиційного банку
6 Квітня 2021, 18:07
Поділитися:

6 апреля 2021 г. 18:02

Реалізацію проєктів соціальної інфраструктури в Київській області обговорив голова ОДА Василь Володін з керівником Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) від Європейського інвестиційного банку, представником ПРООН в Україні Роєм Дрейкоттом. Зустріч відбулася за участі профільного заступника голови Київської ОДА Андрія Лісовика, представників групи технічної підтримки НКПВУ, ПРООН, представників профільних департаментів облдержадміністрації.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

“Ми високо цінуємо можливість реалізувати проєкти соціальної інфраструктури в рамках Програми відновлення України на території Київської області. Для першої фази було відібрано лише 3 проєкти, тому ми плануємо для участі в другій фазі подати ще ряд якісних та сучасних проєктів, що сприятимуть створенню сприятливого і комфортного життєвого простору для населення”, – зазначив Василь Володін.

в Телеграм

Він також зазначив, що Київщина – одна з областей, які активно розбудовуються, окрім того, тут проживає велика кількість внутрішньо переміщених осіб, тому питання щодо існуючого дефіциту навчальних місць у школах і дитячих садках наразі стоїть досить гостро і потребує додаткової уваги з боку влади та європейських партнерів України.

В рамках першої фази Програми НКПВУ Міністерство розвитку громад та територій України відібрало для фінансування 3 проєкти Київської області із загальною сумою 276 500,074 тис. грн, замовниками будівництва по проєктах є органи місцевого самоврядування. Йдеться про реконструкцію дошкільного навчального закладу “Зірочка” в м. Бровари, реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів в м. Буча та реконструкцію Хотянівської ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Хотянівка Вишгородського району.

На сьогодні отримано погодження від Європейського інвестиційного банку, укладено договори підряду по всім 3-м проєктам, і по одному з них вже розпочато роботи.

Представники НКПВУ відзначили високу якість поданих Київщиною проєктів. Розповіли про вимоги, що висуває Банк до проєктів, які надалі зможуть брати участь у Програмі. Ознайомилися з презентацією об‘єктів, які КОДА планує представити до участі у другій фазі Програми. Серед них спортивні та медичні об‘єкти, а також дошкільні навчальні заклади регіону.

Читайте: Влада Київщини домовилась про співпрацю із турецькою компанією щодо будівництва нового автошляху в Бучанському районі

Фото: КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА