Глава МОЗ Ляшко пояснив перевірки ВЛК у Києві: працювали неповний день і затягували терміни проведення комісії

image
6 Березня 2024, 16:43
Поділитися:

Після надходження великої кількості скарг в Міністерство охорони здоровʼя щодо діяльності військово-лікарських комісій у Києві, у МОЗ призначили перевірки та пообіцяли прийняти рішення. Так, з’ясувалось, що ВЛК затягували терміни проведення комісії, також вони працювали неповний день і не вели електронні черги.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте долучатись.

У Києві не вивели лікарів із ТЦК, не було електронної черги. Крім того, ми бачимо, що ВЛК працювали до 14:00, а потім чомусь закривалися. Це порушення норм, – сказав Ляшко.

Він зазначив, що робоча група МОЗ, яка проводитиме перевірки ВЛК, на першому етапі “зосередиться на вирішенні організаційних питань, які можна вирішити швидко, а потім будемо розбиратися по кожній скарзі”.

Ляшко уточнив, що, згідно з нормами, під час проходження ВЛК на кожного пацієнта в системі електронної охорони здоров’я відкривають електронний медичний запис, який мають закрити протягом чотирьох днів. Водночас у деяких клініках, законтрактованих для проведення ВЛК, зокрема в Києві, такі записи залишалися відкритими протягом 10 днів і більше.

Нагадаємо, ми розповідали, що у Києві перевірять усі військово-лікарські комісії через велику кількість скарг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua