ГЕРЦ запустив онлайн-сплату штрафів за порушення ПДР
image
9 Вересня 2020, 10:03
Поділитися:

9 сентября 2020 г. 10:01

Компанія ГЕРЦ запустила можливість у режимі онлайн перевіряти та сплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху.

Як стало відомо KV, відтепер, кожен користувач може отримувати повідомлення про штрафи за порушення ПДР у електронній формі, після чого сплатити його на сайті ГЕРЦ.

Для користувачів запроваджено можливість перевірити наявність штрафів та сплатити їх за номером ТЗ та по документам або за постановою.

в Телеграм

В планах компанії також розробка і запуск окремого застосунка для сплати штрафів за порушення ПДР, який незабаром можна буде завантажити за посиланням на сайті та у магазинах AppStore та GooglePlay. Про запуск застосунку буде повідомлено окремо.

Читайте: Як в режимі онлайн сплатити за комунальні послуги та записатись до лікаря

Нагадаємо, у березні компанія ГЕРЦ запустила додаток GERC WAY для оплати проїзду у транспорті.

Додаток інтегровано з Kyiv Smart Card і дозволяє зручно, без збоїв користуватися послугами з оплати проїзду в міському транспорті, поповнювати Kyiv Smart Card.

Так, користувачам доступні послуги з поповнення транспортної карти, покупці QR-квитка для транспорту, реалізації оплати.

Застосунок доступний в PlayMarket и AppStore.

Фото: Wikimedia

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА