Генерал Галушкін розповів про роль чиновника Міноборони Лієва в захисті Київщини

image
5 Лютого 2023, 16:23
Поділитися:

Олександр Лієв

Бригадний генерал Юрій Галушкін розповів, як колишній т.в.о. керівник департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Олександр Лієв на початку вторгнення рф забезпечував доставку ТрО зброї та боєприпасів на Київщині 

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням “Апостроф“.

Лист Юрія Галушкіна оприлюднив у Facebook Олександр Лієв і зазначив, що”не надто фейсбучний генерал” надіслав власноруч написаний “пост” про підтримку і доручив довести до громадськості:

На момент повномасштабної військового вторгнення рф в Україну, я, бригадний генерал Юрій Галушкін, був командувачем Сил територіальної оборони ЗС України. У ті дні особливо гостро стояло питання забезпечення зброєю боєприпасами бригад і батальйонів ТрО в усіх областях України, адже сили ТрО було утворено лише за декілька місяців до вторгнення та їх комплектація не була завершена. 

28 лютого 2022 Олександр Лієв за дорученням міністра оборони України доєднався до забезпечення зброєю і боєприпасами Сил ТрО. Завдяки організованій ним логістичній системі, протягом 30-ти діб до в/г ТрО було доставлено десятки тисяч одиниць зброї та десятки тонн боєприпасів і засобів індивідуального захисту. 

Доставка здійснювалася першочергово в зони активних бойових дій, а саме Київщину, Херсонщину, Донеччину, Луганщину, Миколаївщину, Харківщину, Житомирщину, Сумщину, Полтавщину, Чернігівщину, Запоріжчину. 

У листі також ідеться:

Мої побратими, командири бригад ТрО добре знають Лієва та його внесок внашу обороноздатність. Майже цілодобово я був з Лієвим на зв’язку. Вдячний за його роботу та стверджую, що саме його оперативні та злагоджені дії були одним із важливих чинників, що дав можливість швидко розгорнути Сили територіальної оборони та дати гідну відсіч збройній агресії рф. Обурює інформаційна атака, яку приходиться переживати Олександру та його сім’ї. Хочу висловити слова підтримки. Слава Україні.

2 лютого ЗМІ оприлюднили інформацію, що Лієв нібито має російське громадянство, а 3 лютого спростували інформацію. 3 лютого Міністерство оборони повідомило про звільнення за власним бажанням т.в.о. керівника департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Олександра Лієва.

У відомстві додали, що будь-яких фактів, які б підтверджували наявність у Лієва іншого громадянства, крім українського, до Міноборони не надавалося.

Нагадаємо, що мешканцям Ірпінської громади пропонують долучитися до формування стартегії розвитку громади.
Читати “Моя Київщина” у Facebook
Джерело