Гатне може заплатити майже 1 млн гривень за вивіз сміття

image
12 Лютого 2024, 14:14
Поділитися:

12 лютого 2024 г. 14:04

Комунальне підприємство “МКП “Гатне” Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області шукає підрядника, який займатиметься утилізацією понад 3 тисяч тонн побутових відходів. Їх вивіз та захоронення повинно буде відбуватися до кінця грудня 2024 року. Майбутньому постачальнику даних послуг планують заплатити майже 1 млн гривень.

Про це KВдізналася із оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення, МКП “Гатне” готується витратити 990 тис.689 гривень, щоб замовити вивезення та захоронення 3227 тонн твердих побутових відходів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У тендерній документації зазначається, що утилізація сміття повинна буде здійснюватися до 31 грудня, а місце розташування полігону має бути на відстані не більше 35 км від с. Гатне.

Майбутнього підрядника планують обрати за результатами аукціону, який відбудеться 19 лютого.

Про те, що Київщина купувала минулого тижня дивіться у відео KВ

Раніше KВповідомила, що комунальне підприємство (КП) “Бучазеленбуд” Бучанської міської ради оголосило пошук виконавця послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів з території громади. Вивезення сміття мають проводити з семи майданчиків, розташованих у Бучі, та з двох локацій у Ворзелі, що коштуватиме понад 536 тис. гривень.

Читайте: Полігоном у Бородянці після перевірок екоінспекторів та аудиторів займуться правоохоронні органи, – Держаудитслужба

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона