Гарно того вчити, хто хоче все знати
image
5 Лютого 2021, 12:28
Поділитися:

4 лютого 2021 року відбулося друге заняття обласного майстер-класу для вчителів історії, правознавства, громадянської освіти з теми «Сучасні технології навчання громадянської освіти та медіаграмотність», керівником якого була кандидат історичних наук, консультант  з науково-дослідної роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників  Г. Бондаренко.

На онлайн-занятті педагоги Київської області мали можливість познайомитися з сертифікованим тренером з медіаграмотності Академії Української преси практичним психологом Центру професійного розвитку педагогічних працівників О. Лисенко, яка ознайомила учасників з причинами та актуальністю вивчення тематики медіаграмотності як для учнів і педагогів, так і для пересічних громадян нашої держави; як боротися з кліповим мисленням; як відрізнити фейк від факту; причинами заангажованості медіа в Україні; фактчекінгом та  платформами Без Брехні», VokcCheсk, StopFake, «Дослівно», «Слово і діло».

У ході заходу вчителі мали змогу працювати із дошками мультимедійного ресурсу Padlet для створення спільного редагування та зберігання інформації, конструктором для онлайн-опитувань й вікторин Mentimeter, онлайн-платформою Kahoot, з інструментарієм онлайн-дошки Jamboard.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА