Галина Дичківська – фіналістка премії ім.Василя Портяка

image
27 Жовтня 2023, 15:42
Поділитися:

У Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулося підведення підсумків Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка.

📖Цьогоріч переможцем стала письменниця з Івано-Франківська Галина Дичковська. Фіналістку вітали голова Фастівської міської територіальної громади Михайло Нетяжук, голова Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський та голова конкурсної комісії літературної премії Василь Трубай.

👨‍💻👩‍💻Учасниками Міжнародної літературної премії стали 230 митців з України та з-за кордону. З-поміж усіх творів було обрано 15 найкращих та сформовано збірку “Дань”.

Михайло Нетяжук спільно з Михайлом Сидоржевським вручили Галині Дичківській диплом лауреата та медаль🎖, які засвідчують перемогу у конкурсі.

На завершення заходу, молодь Фастова продекламувала присутнім власні творчі доробки, а вихованці Фастівської дитячої музичної школи подарували музичні вітання.

👉ДОВІДКА. Премія була заснована 2019 року з ініціативи Фастівського міського голови Михайла Нетяжука та голови Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського на вшанування пам’яті фастівського письменника, кінодраматурга, одного з найкращих новелістів сучасності та з метою сприяння розвитку короткої прози, відзначення сучасних майстрів новели та оповідання, а також пошуку нових імен в українській літературі.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів