GPS-навігатор Garmin ETrex 22x з картами TopoActive або аналог – Сайт Міської Ради міста Фастів

image
31 Жовтня 2023, 11:46
Поділитися:

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорії: виконавчий комітет Фастівської міської ради; 08500, Київська область, м. Фастів, пл. Соборна,1; код ЄДРПОУ – 04054926; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «GPS-навігатор Garmin ETrex 22x з картами TopoActive або аналог» – код національного класифікатора України ДК021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – ДК 021:2015: 38110000-9 Навігаційні прилади.
Ідентифікатор закупівлі: – UA-2023-10-25-012046-a
4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.
Очікувана вартість предмета закупівлі: 100 630 грн.00 коп. (Сто тисяч шістсот тридцять гривень нуль копійок).
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі/ бюджетного призначення: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатом проведення моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі Інтернет
у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках.
Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів (у порядку, визначеному Особливостями).

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів