Футбольний клуб Другої ліги «Васт» переїхав із Миколаєва в Ірпінь (фото)
![image](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/A90E0529-05D4-4701-8CF0-37299AB1DCF9-655x390.png)
Футбольний клуб «Васт», який виступає у Другій лізі, переїхав із міста-героя Миколаєва в місто-герой Ірпінь і відтепер тренуватиметься на стадіоні «Чемпіон». Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
Він розповів, що ФК «Васт» був створений у 2014 році, в сезоні 2021/22 команда виборола Кубок Миколаївської області та перемогла у відкритому чемпіонаті Одещини. Після початку повномасштабної війни керівництво клубу прийняло рішення зберегти колектив та попри можливі труднощі все ж розпочати сезон у Другій лізі. Однак через постійні обстріли Миколаєва команда не могла тренуватися та виступати на рідному стадіоні.
«Саме тому зараз “Васт” – в місті спорту Ірпені. Сюди перебралися тренери, всі члени команди. Більша частина футболістів переїхали зі своїми родинами. У сезоні 2022/2023 ФК “Васт” дебютував на професійному рівні і тепер представляє два міста у чемпіонаті України: Миколаїв та Ірпінь. Більше того, керівництво клубу вирішило не залишатись осторонь проблем нашого міста і сприяти відновленню зруйнованої інфраструктури Ірпеня. І за це я їм щиро дякую! Зокрема, персонально дякую засновнику клубу Стасу Тепляку та головному тренеру Дмитру Назаренку», – зазначив Маркушин.
Він зауважив, що до завершення першого кола чемпіонату залишилося два тижні. «Минулої п’ятниці ФК “Васт” упевнено переграв столичний “Рубікон” із рахунком 5:1 у рамках шостого туру. Цього року команда зіграє ще чотири офіційні матчі – два домашні та два на виїзді. На жаль, через воєнний стан вболівальники не можуть приходити на стадіон, але ви зможете дивитися матчі та вболівати за миколаївсько-ірпінську команду завдяки онлайн-трансляціям», – написав мер.
«Щиро вітаю футболістів ФБ “Васт” в нашому місті! Звісно, бажаю перемог. Але ще дужче бажаю якомога швидше грати на українських стадіонах під звуки аплодисментів тисяч уболівальників!» – додав Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/312621075_3521678894785274_2173940906822338599_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311877798_3521678908118606_677177860655883940_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311566097_3521681178118379_4306980624122697495_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311466481_3521679308118566_6224057637602672604_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311872735_3521679244785239_2243217301218471535_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311943614_3521679381451892_8879689812433640751_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311702789_3521679234785240_2061148254753572186_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311834712_3521679621451868_9203507964737943266_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311828253_3521681681451662_61124751813080865_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311691808_3521681708118326_2258677056673146086_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/312067048_3521681728118324_1138123705308659495_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/312151891_3521679954785168_2001941761825450061_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311612917_3521679828118514_7517240015655656419_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/312067486_3521679894785174_7277266364862753960_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311767447_3521678994785264_5789799247667061020_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/312549949_3521679198118577_9008233247782614109_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311820692_3521680628118434_682058603248407591_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311774982_3521679748118522_1923230117947688620_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/305759478_3521681571451673_7874063460162920814_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311585142_3521681584785005_7101388069157427283_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311789483_3521681331451697_320994663519385512_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311621011_3521681421451688_1555740579795505025_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311582708_3521679691451861_2187338034483524130_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/10/311662545_3521679468118550_7544719447667319800_n-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)