Фундація дружини Президента відбудує дитячий хаб у Бородянці, – Кравченко

Фундація дружини Президента відбудує дитячий хаб у Бородянці, – Кравченко
20 Жовтня 2023, 20:12
Поділитися:

20 жовтня 2023 г. 20:02

Фундація дружини Президента України Олени Зеленської відбудує дитячий творчо-спортивний хаб у Бородянці на Київщині. Новий дитячий простір постане замість центру, який зруйнували російські окупанти. Кошти нададуть закордонні благодійники.

Про цеKВ стало відомо з повідомлення очільника Київської ОДА Руслана Кравченка 20 жовтня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“На відновлення об’єкта планується спрямувати 1 млн дол. США. Кошти на будівництво передає родина Темертеїв, яка з початку повномасштабної війни співпрацює із Фундацією першої леді України”, – запостив Руслан Кравченко на Фейсбуці.

За словами голови ОДА, будівля, в якій раніше розміщувалися заклади, була повністю знищена внаслідок прямого попадання російської авіабомби. До війни в одному приміщенні функціонували спортивна школа та центр творчості.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“У Бородянському центрі дитячої та юнацької творчості навчалося 1200 вихованців, функціонував 31 гурток. Діти відвідували заняття з шести напрямів позашкільної роботи, серед яких були військово-патріотичний, художньо-естетичний, науково-технічний тощо. А у спортивній школі – 8 відділень. Юні спортсмени займалися баскетболом, боксом, вільною боротьбою, волейболом, настільним тенісом, футболом, пауерліфтингом та рукопашним боєм. Загалом заклад відвідували 790 дітей. Тут працювали 23 тренери. Після деокупації міста через руйнування основної будівлі спортшкола відновила роботу лише частково. 400 її вихованців займаються в різних закладах. Будівництво нового дитячого простору дозволить залучати до позашкільних занять не лише дітей Бородянки, а й сусідніх громад”, – розповів посадовець.

Кошти на будівництво передає родина Темертеїв, яка з початку повномасштабної війни співпрацює з Фундацією першої леді України.

“Канадська родина Темертеїв належить до найбільших українських меценатів сучасності, бо походить з України та не забуває про своє коріння. Фундація Темертеїв торік однією з перших долучилася до співпраці з новоствореною Фундацією Олени Зеленської. Спільна робота дала нам змогу весь цей рік підтримувати й забезпечувати необхідним багатодітні прийомні родини, які втратили домівки, жителів деокупованих територій. Тепер у нас з’являються нові спільні проєкти, отже, зможемо допомогти ще більшій кількості українців”, – зазначила Олена Зеленська.

Читайте: Київщина вже відбудувала понад 13 тисяч об’єктів, зруйнованих та пошкоджених внаслідок російської агресії, – Руслан Кравченко

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона