Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Миронівці збудували на 90%
17 Листопада 2021, 18:36
Поділитися:

17 ноября 2021 г. 18:26

Ступінь будівельної готовності фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці складає наразі 90%. Це один зі спортивних проєктів, який цьогоріч реалізують на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Про цеKVстало відомо зповідомленняпресслуби Київської облдержадміністрації (КОДА).

“У Миронівській громаді проживає понад 27 тисяч людей. І там не було жодної якісної спортивної локації. Для повноцінного розвитку це було суттєвим мінусом. Але в2021році існуючу ДЮСШ ми почали переформатовувати в новий комплекс. Цього року всі роботи плануємо завершити”, – розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

в Телеграм

На об’єкті вже влаштували покрівлю, вікна та двері, а також встановили каркас спортивної зали. Зараз там монтують системи опалення, електро- та водопостачання, а ще мережі пожежогасіння. Паралельно будівельники оздоблюють стелю, стіни та підлогу, влаштовують ліфти та проводять роботи з благоустрою.

Читайте:Капремонт за 11 млн грн: ще одну сільску школу оновили на Київщині в рамках “Великого будівництва”

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА