Фермери Київщини отримали дотацію з обласного бюджету за утримання корів
image
16 Листопада 2021, 12:49
Поділитися:

Сільгоспвиробники Київщини в листопаді вже отримали 65% від належного обсягу дотації за утримання корів.

Про це зазначають в управлінні агропромислового розвитку Київської ОДА.

«Скорочення чисельності поголів’я корів – негативний багаторічний  тренд, на подолання якого спрямовуються кошти державного бюджету за різними напрямами підтримки. А в цьому році до подолання проблеми зниження обсягів виробництва молока на Київщині долучені також і кошти обласного бюджету», – уточнюють в управлінні.

Відтак у рамках комплексної програми розвитку сільського господарства регіону та за ініціативи голови ОДА Василя Володіна створили конкурсну комісію для надання дотації за утримання корів.

Після опрацювання заявок комісія визначила обсяг дотації за кожним власником корів. При цьому, згідно з умовами програми, першочергово забезпечили потребу в коштах тих фермерів, які мають чистий дохід від реалізації продукції за останній рік до 50 млн гривень.

Повідомляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА