Фастівський суд формує списки присяжних

image
7 Листопада 2022, 21:14
Поділитися:

7 листопада 2022 г. 19:35

Фастівський міськрайонний суд Київської області оголосив набір до списків присяжних. Кожен охочий може подати заяву.

Про це KВ стало відомо з публікації Фастівської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Усього, список складатиметься з 25 присяжних.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Щоб подати заяву на місце присяжного необхідно звернутись до юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: м. Фастів, площа Соборна, 1 поверх 4, каб. 408.

З собою необхідно мати такі документи: копія паспорта, довідка з місця роботи (копія трудової книжки), медична довідка про відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного, довідка про відсутність судимості, згода на обробку персональних даних, контактний номер телефону.

Зазначається, що до списку присяжних не можуть бути обрані особи, що визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними, особи які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного, люди, які мають незняту чи непогашену судимість, народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів правопорядку, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя, особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення, громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років та особи, які не володіють державною мовою.

Як раніше писала KВ, з метою дерусифікації у 14 населених пунктах Фастівської міської громади перейменували 74 вулиці та провулки. З них 37 вулиць перейменовано безпосередньо у Фастові.

Читайте: В Ірпіні суд третій рік затягує розгляд цивільної справи про спадщину: що відомо

Фото: УП

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона