Фастівської громади взяла участь у фестивалі, присвяченому Дню Європи «РазомДіємо Фест»

image
27 Травня 2024, 12:41
Поділитися:

У суботу делегація від Фастівської громади взяла участь у фестивалі, присвяченому Дню Європи «РазомДіємо Фест».

Особливою подією #РазомДіємо Фесту стало оформлення керамічного панно Європа-Україна, створення якого розпочалося у Фастові 01 грудня під час Молодіжного форуму та яке згодом дивом вціліло після руйнівної атаки російського агресора на академію Бойчука.

Разом із фастівчанами – Богданом Пасічником та Євгенією Василенко символічно приєднали Україну до Євросоюзу пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова та скульптор-монументаліст Олексій Пергаменщик.

В рамках Фестивалю представники делегації спілкувалися з донорськими організаціями, які були представлені на #РазомДіємо Фесті та напрацьовували вектори майбутньої співпраці з гарнтодавцями для розвитку Фастівської громади.

Інформаційно: скульптор-монументаліст Олексій Пергаменщик розповів, що панно, створення якого розпочалося у Фастові під час проведення молодіжного форуму 01 грудня 2023 року, дивом вціліло від ракетного удару окупантів 25 березня, внаслідок якого була зруйнована частина будівлі академії Бойчука, де панно на той час зберігалося.

Ця композиція, створена за підтримки МЗС, Фастівської міськради та НСХУ представлятиме Україну в Брюсселі. Незабаром її змонтують на одному з фасадів адмінбудівлі, і це вкотре нагадає світу – Україна невід’ємна частина Євроспільноти.

Організатори Фестивалю – Представництво Європейського Союзу в Україні.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів