Фастів вкладе 1,5 млн гривень в частотні перетворювачі для насосів місцевого водоканалу

image
27 Жовтня 2023, 16:23
Поділитися:

27 жовтня 2023 г. 16:22

“Фастівводоканал” провів тендер, за підсумками якого закупить у приватної фірми три спеціальні прилади, потрібні для електроживлення, керування та захисту електродвигунів каналізаційних насосних станцій. Електронне обладнання переможець торгів має поставити фастівському водоканалу до кінця року.

Про цеKВ дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення, комунальне підприємство Фастівської міської ради “Фастівводоканал” за результатами відкритих торгів з особливостями, що відбулися напередодні, заплатить 1 млн 500 тис. гривень заспеціальні прилади, потрібні для електроживлення, керування та захисту електродвигунів каналізаційних насосних станцій (КНС).

Гроші отримає єдиний учасник торгів, з яким і укладається договір, – ТОВ “ПВП НАСОСЕНЕРГОПРОМ”. Ця фірма повинна поставити необхідне замовнику електронне обладнання до 31 грудня 2023 року.

Згідно технічного завдання передбачається виконання поставок частотних перетворювачів на такі об’єкти у Фастові:

КНС, вул. Лугова, 31А;

КНС, вул. Козацької слави, 37;

КНС, вул. Козацької слави, 37А.

Автоматика призначена для електроживлення, керування та комплексного захисту електродвигуна насосного агрегату.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Дивіться також відеоKВ про те, які цікаві закупівлі були здійснені на Київщині минулого тижня.

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знов проходять за замовчуванням з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає в публічні закупівлі трираундові аукціони, раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути.

Йдеться про те, що кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто запропонував найнижчу ціну з самого початку, при подачі пропозиції.

Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть законне обґрунтування такого свого рішення.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Обухів

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона