Фастів уже не «жовтий» | Сайт Міської Ради міста Фастів
image
4 Вересня 2020, 12:28
Поділитися:

Через погіршення епідемічної ситуації в Україні знову оновлено  зони карантину. Тож від понеділка, 7 вересня, набуває чинності новий розподіл регіонів, відповідно до темпів поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

З опівночі цього на 14 днів до помараневої зони потрапляє Фастів. У Київській області до цієї зони також віднесено міста Березань, Ірпінь, Києво-Святошинський та Яготинський райони. До обмежень, які діють  у «жовтій» та «зеленій» зонах, у “помаранчевій зоні” заборонена діяльність засобів розміщення (хостелів, туристичних баз і т.д.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. Масові заходи дозволені в кількості 1 людина на 20 квадратних метрів і в участь не більше 100 осіб.

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА