Фахівці пенсійного фонду розпочали прийом громадян в ДПУ – Містоінформ

Фахівці пенсійного фонду розпочали прийом громадян в ДПУ – Містоінформ
5 Лютого 2024, 18:03
Поділитися:

Фахівці пенсійного фонду розпочали прийом громадян на базі Державного податкового університету в Ірпені. Там діє Консультативний пункт громадського центру справедливості, у якому і приймають спеціалісти ірпінського відділення пенсійного фонду.

Консультації відбуваються двічі на тиждень: у вівторок і четвер з 10:00 до 16:00.

«Головне управління ПФУ у Київській області долучається до реалізації проекту «Організація та збереження діяльності громадських центрів справедливості на територіях Ірпінської та Бучанської громад», і взяло на себе повноваження двічі на тиждень проводити такий виїзний прийом. На консультацію може прийти кожна людина, незалежно від місця проживання», — зазначає начальниця Ірпінського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області Лариса Дерев’янчук.

Вона також розповіла, що в перший день на прийомі побували викладачі та працівники закладу. Основне питання, що їх турбувало, — можливість підтвердження трудового стажу при відсутності паперового варіанту трудової книжки (під час окупації Київщини більшість трудових книжок працівників університету були знищені). А ще  мешканці громади звернулися із запитаннями щодо призначення субсидій та пільг, а також перерахунків пенсії.

За словами Лариси Дерев’янчук, до проведення прийому долучаються і студенти університету, аби мати практичні навики та втілювати набуті знання, зокрема щодо пенсійного забезпечення та оподаткування.

Джерело: Містоінформ