Естонія збудує чотири будинки для дітей-сиріт в Україні

image
30 Жовтня 2023, 09:47
Поділитися:

30 жовтня 2023 г. 09:45

Влада Естонії планує побудувати чотири сімейні будинки для багатодітних сімей, які взяли на виховання сиріт після вторгнення росії. Для цього вже у 2023 році влада Естонії виділить 370 тис. євро.

Про це KВ стало відомо з матеріалу порталу “Матриця Свободи” з посиланням естонський телеканал ERR.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як пише видання, Естонія планує збудувати в Україні чотири сімейні будинки для багатодітних сімей, які взяли на виховання сиріт після вторгнення росії. Зазначається, що на будівництво першого будинку влада Естонії виділить 370 тис. євро, і планує розпочати будівництво до кінця поточного року, завершивши його в 2024 році. Перший будинок матиме площу 285 квадратних метрів і буде обладнане підземним бетонним бомбосховищем.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Інші три будинки будуть зведені у місті Житомир за ініціативою Естонії. Для розробки сучасного та зручного дизайну було проведено архітектурний конкурс спільно зі Спілкою архітекторів Естонії та Міністерством культури. Переможцем конкурсу став дизайн від архітектурної фірми DAGOpen. Цей проект передбачає будівництво будинку площею 212 квадратних метрів із сімома спальнями, чотирма ванними кімнатами та бомбосховищем”, – пише портал.

Також естонський центр співробітництва з міжнародного розвитку (ESTDEV) планує провести тендери на будівництво трьох додаткових будинків у Житомирі до кінця 2023 року з початком будівництва наступного року.

Нагадаємо, Ірпінська міська громада одержали гуманітарну допомогу від ТОВ “REHAU Ukraine”. У рамках співпраці із компанією, 79 ірпінських сімей забезпечили теплими ковдрами. Загалом це сім’ї, які виховують дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та позбавлені батьківського піклування.

Читайте: В Ірпені 79 сімей із дітьми-сиротами забезпечили теплими ковдрами, – Кравчук

Фото: Матриця Свободи

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона