Електронні паспорти прирівняють до паперових – Сайт Міської Ради міста Фастів
image
16 Серпня 2021, 16:50
Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який прирівнює електронні паспорти до паперових. Закон набирає чинності 23 серпня 2021 року.

Закон, закріплює на законодавчому рівні визначення е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон і прирівнює їх до фізичних аналогів. Це дасть змогу використовувати ці цифрові документи під час подорожей залізницею або літаком у межах України; під час медичного обслуговування чи банківських операцій; для отримання адміністративних, готельних, телекомунікаційних, бібліотечних послуг та пошти; під час придбання товарів у магазині й для підтвердження особи на запит поліції та правоохоронних органів», – йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що е-паспорти доступні лише тим українцям, які мають ID-картку або біометричний закордонний паспорт.

Виконавчий комітет Фастівської міської ради звернувся до інтегратора для технічного підключення та уклав Договір електронної інформаційної взаємодії з порталом «Дія».

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА