Експосадовців Київської ОДА визнали винними та засудили до понад 5 років ув’язнення за одержання хабара

image
11 Жовтня 2023, 14:50
Поділитися:

11 жовтня 2023 г. 14:48

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Офісу Генерального прокурора колишніх заступника голови та начальника управління Київської обласної державної адміністрації визнано винними у вимаганні та одержанні 200 тисяч гривень. Їм загрожує до 5,6 років та 5 років ув’язнення відповідно. Наразі вирок не набрав законної сили.

Про це KВстало відомо з повідомлення пресслужби Офісу Генерального прокурора.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як розповіли у пресслужбі, із серпня по вересень 2016 року колишні посадовці Київської обласної державної адміністрації вимагали та одержали 200 тисяч гривень неправомірної вигоди від виконувача обов’язків директора Департаменту Київської облдержадміністрації.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“За ці кошти вони обіцяли вирішити питання щодо її звільнення у зв’язку з переведенням на інше місце роботи”, – зазначили в Офісі Генпрокурора.

У пресслужбі установи наголосили, що колишніх посадовців засуджено до 5 років 6 місяців та 5 років позбавлення волі. Також обох вироком суду позбавлено права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 та 1 рік відповідно із конфіскацією половини майна.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Раніше KВписала, що прокурори Офісу Генерального прокурора спільно зі співробітниками Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали прокурора Фастівської окружної прокуратури при отриманні хабаря у розмірі 15 тис. доларів. Прокурор вимагав 30 тис. доларів з підприємця за закриття кримінального провадження. Його було затримано при отриманні другої частини хабара.

Читайте: Прокурора Фастівської окружної прокуратури затримано при отриманні хабаря

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона