Ексочільник Київщини виборов звання “Національного таланту КНР”
![Ексочільник Київщини виборов звання “Національного таланту КНР” Ексочільник Київщини виборов звання “Національного таланту КНР”](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/UQ77gv6Bgpzlj6c3242N3e2SypbCTBUxj7Fta70W.jpg)
Максим Мельничук
Ексголова КОДА Максим Мельничук одержав звання “Національного таланту КНР”
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із покликанням на допис ексголови Київської ОДА Максима Мельничука у Facebook.
У Китайській Народній Республіці 17 листопада відбувся Національний конкурс науково-інноваційних проєктів “1000 талантів”. З-поміж учасників конкурсу опинився і ексочільник Київщини Максим Мельничук, який вчергове виборов премогу.
Ми вибороли перемогу, і мені особисто, як академіку НААН України, д.б.н., професору Вінницького Національного аграрного університету, присуджено звання “Національного таланту КНР”. Таке визнання – результат моєї багаторічної науково-інноваційної праці із моїми колегами на всіх рівнях!
– йдеться у дописі.
За його словами, таке визнання відкриває нові можливості для міжнародного ділового співробітництва наукових, освітніх та інноваційно-виробничих установ між Китаєм та України.
Враховуючи значущість кожного позитивного дійства на зміцнення Української Державності і наближення Перемоги і миру – хочу подякувати своїм Батькам, родині і рідним, всім однодумцям по роботі, особливо керівництву і колективу ВНАУ, колегам із НУБІП, КНУ імені Тараса Шевченка і НААН України, нашим воїнам – захисникам і колегам-волонтерам на всіх рівнях, й запевнити у відданості справі служіння народові України і професійній справі! Дякую колегам і друзям з АН КНР, університетів, коледжів та компаній Шанхаю, Ханчжоу, Венжоу, Харбіну, Джудзі та Сінцангу! Ви – кращі! Разом – до Перемоги!
– прокоментував Мельничук.
Нагадаємо, що на Київщині готуються до виборів: що стало відомо.
Читати “Моя Київщина” у Telegram
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)