Ексголова КОДА одержав звання “Національного таланту КНР”

Ексголова КОДА одержав звання “Національного таланту КНР”
20 Листопада 2023, 20:46
Поділитися:

20 листопада 2023 г. 20:45

У Китайській Народній Республіці 17 листопада відбувся Національний конкурс науково-інноваційних проєктів “1000 талантів”. З-поміж переможців конкурсу опинився і ексочільник Київщини Максим Мельничук, який вчергове виборов звання “Національного таланту КНР”.

Про це KВ дізналася із повідомлення ексголови Київської ОДА Максима Мельничука в Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми вибороли перемогу, і мені особисто, як академіку НААН України, д.б.н., професору Вінницького Національного аграрного університету, присуджено звання “Національного таланту КНР”. Таке визнання – результат моєї багаторічної науково-інноваційної праці із моїми колегами на всіх рівнях!”, – йдеться у дописі.

За його словами, таке визнання відкриває нові можливості для міжнародного ділового співробітництва наукових, освітніх та інноваційно-виробничих установ між Китаєм та України.

“Враховуючи значущість кожного позитивного дійства на зміцнення Української Державності і наближення Перемоги і миру – хочу подякувати своїм Батькам, родині і рідним, всім однодумцям по роботі, особливо керівництву і колективу ВНАУ, колегам із НУБІП, КНУ імені Тараса Шевченка і НААН України, нашим воїнам – захисникам і колегам-волонтерам на всіх рівнях, й запевнити у відданості справі служіння народові України і професійній справі! Дякую колегам і друзям з АН КНР, університетів, коледжів та компаній Шанхаю, Ханчжоу, Венжоу, Харбіну, Джудзі та Сінцангу! Ви – кращі! Разом – до Перемоги!”, – емоційно прокоментував подію ексочільник Київщини.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Варто зазначити, що Мельничук не вперше стає лауреатом цієї премії. Крім того, він є Доктором біологічних наук, професором, Лауреатом премії “За визначні заслуги в аграрній науці”, Почесним професором АН КНР, Академіком НААН України, автором понад 380 публікацій та патентів, з власною науковою школою з 3 докторами та 11 кандидатами наук. А у 2019 році Мельничук одержав “срібло” на виборах президента Академії аграрних наук.

Нагадаємо, що Мельничук був губернатором Київщини з лютого по вересень 2016 року ще за часів президентства Петра Порошенка. Після звільнення його з посади, правоохоронні органи затримали на хабарі його заступника Ігоря Любка. У схемі отримання хабара підозрювався екстоді і сам губернатор Київщини Максим Мельничук.

Читайте: “Я не из тех людей, которые ждут манны от власти и торгуются с государством”, – Максим Мельничук

Фото: Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона