Ефективні копінг-стратегії на захисті психологічного здоров’я
image
12 Березня 2019, 13:23
Поділитися:

11 березня у Фастівському центрі інноваційних освітніх технологій для методистів центру відбувся тренінг “Ефективні копінг-стратегії на захисті психологічного здоров’я”. Провела тренінг Олена Лисенко, практичний психолог, методист з психологічної служби ЦІОТ.

Копінг – це конкретні,свідомі та конструктивні дії у відповідь на стресову ситуацію. Регуляція емоційного стану в стресових ситуаціях, активізація сильних сторін та особистісних ресурсів, адекватне відреагування негативних емоцій, тілесно-орієнтовані техніки, практикування стану спокійного розуму Делай Лами, де серед різноманітних стратегій і технік кожен міг віднайти ефективні особисто для себе.

У складних життєвих та професійних ситуаціях тренінг стане реальним ресурсом, зміцнюючим механізми адаптації і саморегуляції працівників центру. 

Джерело: fastiv-rada.gov.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА