Дитина, залишена без нагляду, потрапила в каналізацію

Дитина, залишена без нагляду, потрапила в каналізацію
18 Червня 2024, 22:45
Поділитися:

Про випадок потрапляння дитини в каналізаційний колодязь повідомив керівник Бориспільського районного управління поліції Тарас Кравчук на понеділковій плановій нараді. За його словами, дитина гралася в невідведеному для цього місці та стрибала на люку, який внаслідок цього перевернувся. Тілесних ушкоджень дитина не отримала. 

«По цьому факту ми проводимо перевірку. У нас є звернення від обох сторін інциденту — від адміністрації закладу і від батьків», — повідомив Тарас Кравчук. 

На запитання присутніх про місце, де стався нещасний випадок, керівник поліції відповів, що це приватна територія ресторанного комплексу в Борисполі. 

«Вісті» із власних джерел дізналися подробиці випадку та поговорили з очевидцями. За їх словами, випадок стався увечері 10 червня під час святкування дитячого дня народження. Після розважальної програми батьки сіли за стіл, а діти бавилися, бігаючи по території закладу. Коли внаслідок активних ігор та стрибків на люку одна з них провалилася в каналізацію, інші здійняли крик та покликали батьків. Ті безуспішно намагалися дістати дитину впродовж 10 хвилин, потім викликали рятувальників, але на момент їх приїзду дитину все-таки вдалося витягти самотужки. Разом із рятувальниками прибули й поліція та машина швидкої. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама