“Динамо” переграло “АЗ” і вийшло до плей-оф Ліги Чемпіонів

image
15 Вересня 2020, 22:34
Поділитися:

Київське “Динамо” з рахунком 2:0 обіграло нідерландський “АЗ” і вийшло до наступного раунду у Лізі Чемпіонів.

Свій матч третього кваліфікаційного раунду біло-сині грали на рідному НСК “Олімпійський” – проте на підтримку трибун розраховувати було марно. Через карантинні обмеження глядачів на трибуни не пускали, а відтак фактор домашнього поля практично був нівельований. Більше того, у першому таймі господарями на арені почувалися нідерландські футболісти, які більше володіли м’ячем і створили пару гострих моментів поблизу володінь “Динамо”. В одному із епізодів м’яч навіть побував у сітці динамівських воріт, але на щастя киян перед вирішальним ударом м’яч вийшов за межі поля. Гості також претендували на призначення пенальті, але рефері не побачив крамоли у діях захисників біло-синьої команди.

А в другому таймі “Дианмо” таки продемонструвало хто в домі господар – після швидкої атаки Віталій Буяльський знайшов класною передачею Жерсона Родрігеса, а той пробив воротаря “АЗ” – 1:0. Наприкінці матчу все той же Родрігес допоміг розігнати показову атаку – Кендзьора навісив, голкіпер невпевнено відбив м’яч прямо на голову Миколи Шапаренка, який подвоїв перевагу. Буквально за кілька хвилин гості мали відмінну можливість, щоб скоротити відставання – протягом десяти секунд м’яч двічі влучив у поперечку. Проте, фортуна цього вечора була одягнена  у біло-голубі кольори. Фінальний свисток зафіксував перемогу 2:0 київського “Динамо”, яке у вирішальному матчі за право виходу до групового етапу Ліги Чемпіонів зірає проти переможця пари “Гент”(Бельгія) – “Рапід”(Австрія).

Автор: Євген Лопушинський

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ