Дві жительки Обухова отримали почесне звання "Мати-героїня"

image
1 Березня 2024, 18:41
Поділитися:


Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є державною нагородою і є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.

Джерело: Управління соціального захисту населення ВК Обухівської міської ради.

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку відзначено почесними нагородами:

  • Глущенко Ірину Євгенівну – матір восьми дітей.
  • Панченко Катерину Андріївну-матір пʼяти дітей.

Нагадаємо: жінкам, удостоєним почесного звання, вручають нагрудний знак, посвідчення до почесного звання встановленого зразка та виплачено одноразову винагороду у 10 — кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. На сьогоднішній день ця сума становить 30 280 гривень.

Довідково: Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, відповідно до пункту 9 розділу І Положення «Про почесні звання України», затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 № 476/2001 (зі змінами).

  • Записатися на прийом до територіального органу ПФУ можна онлайн: алгоритм дій

  • Цього року Уряд проведе індексацію пенсій на 20%

  • Волонтери створили платформу “Русский военный корабль, иди нахуй”

  • Пологи у бомбосховищі: лікар розповіла, як діяти

  • Авіакомпанія надасть безкоштовні квитки у Європу для українцівSource link