Дві учительки з Ірпеня увійшли до шісток кращих педагогів Київщини у своїх номінаціях

image
24 Січня 2023, 09:02
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

20 січня завершився перший етап обласного туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2023” у номінаціях “Початкова освіта” та «Основи здоров’я». Після конкурсних випробувань дві учительки з Ірпеня увійшли до шісток кращих педагогів Київщини в своїх номінаціях і продовжать боротьбу за звання кращих учителів України. Про це повідомляє Управління освіти та науки ІМР.

 «У конкурсних випробуваннях брали участь 14 учителів основ здоров’я та 63 учителя початкових класів Київщини. Вони продемонстрували високий рівень знань при проходженні тестування та професійну майстерність під час проведення майстер-класу. За результатами випробувань першого етапу конкурсу визначено по 6 учасників від кожної номінації, які здобули найвищі бали», – зазначають в Управлінні.

Отже, на звання кращих педагогів області претендують: учителька початкових класів Ірпінського ліцею «Лінгвіст» Тетяна Сушко та учителька основ здоров’я Ірпінського ліцею №2 Світлана Гачкало.

Крім того, ще триває перший етап обласного туру конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Фізична культура». Там Ірпінську громаду представляють учителі Аліна Скрипленко (Ірпінський ліцей №1) та Наталія Швець (ІЛІТ).

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV