Два золота та два срібла. Борчині Київщини розпочали сезон-2021

1 Лютого 2021, 13:02

Два золота та два срібла – такий медальний здобуток принесли до медальної скарбнички Київщини чотири борчині на чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок.  Змагання вібулися 29-31 січня на спортивній базі Конча-Заспи.

Аліна Акобія-Грушина перемогла у ваговій категорії 57 кг. Сенсаційну перемогу у вазі 62 кг святкувала Ірина Коляденко. Лілія Маланчук (53 кг) та Анна Мазуркевич (72 кг) здобули титули віце-чемпіонок України.

Відзначимо окремо блискучий чемпіонський виступи Ірини Коляденко.

Так, в фінальному поєдинку підопічна заслуженого тренера України Володимира Яременка впевнено перемогла представницю Дніпропетровської області Ілону Прокопевнюк, бронзову призерку чемпіонату Європи. На шляху до фіналу Ірина Коляденко здолала головну суперницю – дворазову учасницю олімпійських ігор, чемпіонку світу, заслуженого майстра спорту міжнародного класу львів’янку Юлію Ткач.

Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація