Два столичні виші об’єдналися в Київський столичний університет імені Бориса Грінченка
23 Червня 2022, 16:47
Поділитися:

23 червня 2022 г. 16:43

Київський університет імені Бориса Грінченка та Муніципальний заклад вищої освіти “Київська Академія мистецтв” сьогоднішнім рішенням Київради об’єднали в Київський столичний університет імені Бориса Грінченка. Таке об’єднання має на меті створити потужний заклад із європейським рівнем освіти.

Про це KВ стало відомо з повідомлення Київської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Сьогодні, 23 червня, на засіданні Київради 61 депутат підтримав рішення щодо об’єднання двох столичних вищих навчальних закладів. Новостворений Київський столичний університет імені Бориса Грінченка має стати “потужним муніципальним вишем” й в подальшому конкурувати із європейськими університетами за рівнем освіти.

Депутати також розраховують таким чином більш раціонально використовувати матеріальні ресурси та людський потенціал вишів, наслідком чого має стати зростання якості освіти.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Об’єднання Київського університету імені Бориса Грінченка та Муніципального закладу вищої освіти “Київська Академія мистецтв” дозволить створити інноваційну систему підготовки фахівців, зокрема у сфері культури та мистецтва від початкової мистецької освіти до освітньої програми доктора філософії”,– пояснює депутат Київради Валентин Мондриївський.

Зазначається, що в новому університеті зможуть продовжувати навчання вихованці Київської дитячої Академії мистецтв ім. М. І. Чембержі.

Як повідомляють у Київраді, об’єднання двох закладів сприятиме зростанню конкурентоспроможності столичного університету та підвищенню його позицій в міжнародних та національних рейтингах університетів, а також розширить можливості для міжнародної співпраці.

Нагадаємо, що в університеті імені Бориса Грінченка поліпшили вимоги для вступу в зв’язку з повномасштабним російським вторгненням.

Читайте: Вимоги для вступу до Київського університету імені Бориса Грінченка цьогоріч будуть максимально пристосовані до реалій сьогодення, – КМДА

Фото: Київська міська рада

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона