Дубінський пропонує оперативно створити в Українці пілотний проект “Поліцейський офіцер громади”
image
16 Вересня 2020, 18:41
Поділитися:

16 сентября 2020 г. 18:01

Голова Київської обласної організації “Слуги Народу”, народний депутат Олександр Дубінський (на фото) пропонує керівнику Нацполіції Київщини Андрію Нєбитову оперативно створити в м. Українка пілотний проект “Поліцейський офіцер громади”. На думку народного депутата, це допоможе запобігти кримінальним історіям на вулицях міста. Але головне – позбутись кримінальних елементів, які чудово себе почувають в місцевій владі Українки та на її комунальних підприємствах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту Київського обласного виборчого штабу політичної партії “Слуга Народу”.

“Відкрито кримінальне провадження за фактом масштабної перестрілки, що відбулася 2 вересня в м. Українка Київської області посеред дня в ресторані De Boshce. На момент інциденту в ресторані було багато людей, у тому числі діти та жінки. Поруч із рестораном розташовані пляж та дитячий майданчик. Усі присутні опинилися в ситуації реальної загрози життю та здоров’ю. З боку обласної організації партії “Слуга Народу” прийняті всі необхідні правові зусилля для прискорення кримінального розслідування”, – повідомляє сайт штабу Київщини..

в Телеграм

Також наголошується, що голова Київської обласної організації “Слуги Народу”, народний депутат Олександр Дубінський (94 округ) подав офіційне депутатське звернення на ім’я начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Андрія Нєбитова щодо кримінального свавілля в м. Українка та запропонував йому оперативно запустити в Українці пілотний проект “Поліцейський офіцер громади”, що має сприяти створенню безпечного середовища на території громади.

Також депутат звернув увагу на те, що однією з найбільших проблем міста є укорінення представників “місцевих бандформувань, “смотрящих” та інших кримінальних елементів” в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах, коли низка представників керівництва міста є фігурантами кримінальних проваджень. Саме така ситуація, на думку Олександра Дубінського, є причиною кримінального свавілля в місті, пише офіційний сайт.

“Позиція Олександра Дубінського та всієї команди “Слуги Народу” на Київщині полягає в тому, що область має бути очищена від криміналу. Це невід’ємна складова для розбудови та розвитку регіону. Зараз ми добились відкриття кримінального провадження та контролюємо хід розслідування. Ми, як політична сила, яка є представником громадськості, будемо вимагати прискорення розслідування та покарання всіх причетних до створення небезпеки життю і здоров’ю громадян. Захист нашої громади та мешканців м. Українка – найважливіший пріоритет для нас. Ми активно боремося з кримінальним впливом у Київській області. Це є стратегічно важливим напрямом для безпеки та процвітання громад”, – наголошується в повідомленні.

Як відомо, на місцевих виборах 25 жовтня команду “Слуги Народу” на Київщині президент України Володимир Зеленський довірив очолити народному депутатові Олександру Дубінському.

Фото: надано прес-службою Олександра Дубінського

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА