“ДТЕК Київські регіональні мережі” не надало інформації стосовно планових відключень електроенергії в Київській області 15 вересня
image
15 Вересня 2020, 07:33
Поділитися:

15 сентября 2020 г. 07:15

На сьогодні, 15 вересня, “ДТЕК Київські регіональні мережі” не надало інформації стосовно планових відключень електроенергії в Київській області. На сайті постачальника електроенергії вказано, що він працює в тестовому режимі.

Про цеKVстало відомо зповідомленняофіційного сайту “ДТЕК Київські регіональні мережі”.

Як вказано на сайті ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі”, сервіс працює в тестовому режимі, інформація оновлюється щодня. Втім, даних про відключення 15 вересня на сайті за допомогою пошуку знайти не вдалось.

Про аварійні відключенняКиевVластьповідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системиYoucontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ “Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго”зазначенийРинат Ахметов. У травні 2019 року керівництво “Київобленерго” на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором бувпризначенийВіталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ “Київобленерго”назва компанії була зміненана ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – “ДТЕК Нафтогаз” – отримала 24,99% акцій ПрАТ “Київобленерго”. Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”) – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Читайте:Планові відключення електроенергії в Київській області 14 вересня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото:phoneinf.com

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА