Дружина воїна Обухівського тербату презентувала свою поетичну збірку

Дружина воїна Обухівського тербату презентувала свою поетичну збірку
21 Червня 2024, 18:34
Поділитися:


Дружина військовослужбовця 135 окремий Батальйон Територіальної Оборони презентувла свою нову поетичну збірку відразу в день отримання тиражу. Вечір творчості відбувся в арт-кав’ярні «Солодкий блюз», який є волонтерським осередком з 2014 року.

Про це розповіла Христина Костенко, поетеса з Українки.

Серед почесних гостей був присутнім член Національної спілки письменників України Геннадій Горовий, який очолює журі щорічного літературного фестивалю-конкурсу «Поетичний рушник». А також лікар-онколог з дружиною, який щодня рятує пацієнтів з цупких обіймів раку в Ізраїльському онкологічному центрі LISOD. Дуже приємно, що на вечір завітала теща одного з бійців батальйону разом з діточками воїна. Він нині вже 2,5 місяці проходить лікування в шпиталі, тож є плани найближчим часом знову його навідати., – поділились враженнями авторка збірки “Моя зброя – слово”.

Власниця кав’ярні Наталія Бурда, теж дружина бійця 135 бату, розповіла Хронікам Обухова, що вірші Христини її дуже вразили.

Я дуже прискіплива до поезії, але ці вірші – в саме серденько, – поділилась враженнями Наталя.

Поетеса ж зазначила, що творчі зустрічі планує проводити й надалі, тож слідкуйте за інформацією і долучайтеся, буде цікаво.


Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

  • Рятуючи побратима, загинув боєць Обухівського тербату

  • В Богуславі відбудеться тренінг для родин військовослужбовців

  • В Обухові попрощалися зі снайпером Артемом Журавським

  • Родини бійців обухівського тербату навчали створювати власний бізнес

  • Працевлаштування та підтримка родин: служба зайнятості допомагатиме обухівському тербатуSource link