Другий етап учнівських олімпіад у столиці скасували заради безпеки дітей
image
16 Листопада 2020, 13:46
Поділитися:

Київ заради безпеки дітей скасував ІІ (районний) етап учнівських олімпіад.

Рішення було прийнято Штабом із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, проаналізувавши вимоги постанови Кабінету Міністрів України та постанови Головного державного санітарного лікаря України.

«Зазвичай районний етап учнівських олімпіад відбувається у школах столиці у вихідні дні. У ньому одночасно беруть участь понад 40 тисяч учнів різного віку, 3 тисячі педагогів та 2,5 тисячі працівників технічного обслуговування з різних шкіл району. Проте через стрімке збільшення нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 у Києві, вимоги «карантину вихідного дня» та велику кількість учасників олімпіад було прийнято виважене рішення. Цього року учнівські олімпіади проводитимуть без ІІ етапу», – повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що разом із тим, у Києві вже 20 років поспіль знято обмеження щодо участі учнів у ІІІ (міському) етапі олімпіад, долучитися до якого може кожен охочий учень.

А міський етап учнівських олімпіад, який традиційно відбувається у січні-лютому, у 2021 році в столиці відбудеться дистанційно.

«Наразі Департамент освіти і науки вже доручив Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка розробити умови та модель проведення ІІІ (міського) етапу з використанням сучасних технологій», – розповів Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів у столиці складаються з 27 дисциплін і проводяться у чотири етапи. Безпосередньо керують проведенням всеукраїнських учнівських олімпіад І, ІІ та ІІІ етапів місцеві органи управління освітою.

Організатором IV Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад є Міністерство освіти і науки України.

Вдатися до скасування чергового етапу олімпіад вирішили і через зростаючу динаміку захворювання на коронавірус.  Так  у Києві хворіють 615 школярів та 486 педагогів.

 

Наталка Марків

 

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА