До уваги учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС!
image
17 Серпня 2020, 17:36
Поділитися:

До уваги учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях!

Управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації, відповідно до постанови КМУ від 31 березня 2015 р. № 200 (зі змінами) та постанови КМУ від 12 липня 2017 р. № 497 пропонує скористатися учасникам АТО/ООС та учасникам Революції Гідності правом на забезпечення санаторно-курортним лікуванням та можливістю отримати психологічну реабілітацію.

За додатковою інформацією та переліком документів звертайтеся в управління за телефоном (04577) 5-14-91 або за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230, кабінет №1 (понеділок, середа, п’ятниця).

До уваги учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС!Бородянська селищна рада.

Джерело: Бородянська селищна рада

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА