Новини
До уваги суб'єктів виборчого процесу!
![image](https://rupor.com.ua/wp-content/themes/rupor-theme/assets/img/placeholder.png)
4 Січня 2021, 19:05
Поділитися:
Виконавчий комітет Таращанської міської ради рішенням №76 від 27.08.2020 року відвів місця для обладнання дошок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, а саме: на розі вулиць Героїв Небесної Сотні та Мудрого Ярослава біля кінотеатру «Мир»; в районі автостанції по вул. Б.Хмельницького; вул. Володимира Великого( в районі ринку); вул.Шевченка( в районі поліклініки).
Source link
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)
Головні новини понеділка | 26.02
26 Липня 2024