До України вдалося повернути ще троє дітей (фото)

image
21 Жовтня 2023, 15:18
Поділитися:

21 жовтня 2023 г. 15:02

У суботу, 21 жовтня, стало відомо що Україні вдалося повернути додому ще троє дітей. Робота з повернення юних українців на Батьківщину триває і надалі.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні уповноваженого ВР з прав людини Дмитра Лубінця.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ще троє українських дітей вдалося повернути на Батьківщину.Здійснили це в межах реалізації плану дій Bring Kids Back UA, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Також долучаємо до цього процесу громадські організації та міжнародних партнерів”, – написав Лубінець.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він зазначив, що це повернення вдалося здійснити завдяки співпраці з БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема співзасновницею організації Маріам Ламберт. Також Лубінець подякував за долученість NGO Heroiam Slava та БФ “Посмішка ЮА”.

“Робота з повернення дітей на Батьківщину триватиме й надалі, тому вкотре щиро дякую всім, хто допомагає це робити. Це необхідно державі, це потрібно для нашого майбутнього”, – наголосив уповноважений.

“Якщо ваша дитина зникла, і ви як законний її представник не знаєте її місця перебування – обов’язково повідомте про цей факт Національну поліцію України за номером 102. Якщо ж Ви переконані, що дитину депортували на рф, чи вона перебуває на ТОТ, то окрім поліції варто повідомити й нас — Офіс омбудсмена”, – порадив Лубінець.

Контакти: гаряча лінія 0 800 50 17 20 — у межах України, 044 299 74 08 — для дзвінків з-за кордону, електронна адреса — [emailprotected].

Нагадаємо, кропітка робота по поверненню українських дітей триває безперервно. Лише за жовтень 2023 року вдалося повернути понад двадцять діточок. Так, 5 жовтня вдалося повернути з тимчасово окупованих територій 19 дітей. 16 жовтня Україна повернула ще чотирьох діточок. 17 жовтня стало відомо про повернення ще трьох дітей.

Як інформувала КВ, у вересні 2023 року розпочалася інформаційна кампанія “Знаєш – скажи!”, спрямована на мотивування людей, які проживають на території росії, протидіяти примусовій депортації українських дітей і сприяти поверненню юних українських громадян в Україну. Резидентам рф роз’яснюватимуть злочинний характер викрадення українських дітей та незаконного їх усиновлення росіянами.

Читайте: Україна починає інформаційну кампанію на території рф задля повернення депортованих українських дітей

Фото: Facebook Дмитра Лубінця

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона