До реконструкції Ірпеня долучаться італійські компанії та архітектори, – мер міста Маркушин
15 Червня 2022, 12:02
Поділитися:

15 червня 2022 г. 11:45

Місто Ірпінь уклало меморандум з Конфедерацією італійської промисловості в Україні, що об’єднає італійські компанії для проведення технічної та будівельної частини робіт з відновлення міста і проектів реконструкції Ірпеня.

Про це, як передає KВ, мер Ірпеня Олександр Маркушин повідомив у своєму facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Щойно Ірпінь почав ще одне важливе міжнародне партнерство. Ми уклали Меморандум про співпрацю з Венеціанським університетом ІУАВ та “Конфедерацією італійської промисловості” в Україні” (“Конфіндустрія Україна”). Для цього до Ірпеня прибув почесний консул України в Італії, президент “Конфіндустрії Україна” Марко Тосон. А тимчасово виконуючий обов’язки ректора Венеціанського університету ІУАВ Бенно Альбрехт був із нами на онлайн зв’язку”, – повідомив Маркушин.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він також додав, що Венеціанський університет був заснований в 1926 році як одна з перших архітектурних шкіл в Італії і на сьогодні є одним із найкращих університетів архітектури в Європі.

“Конфіндустрія Україна” – це українське відділення найбільшої організації промислового об’єднання в Італії, до якої входять усі найуспішніші великі італійські компанії.

“Разом ми плануємо залучити найкращих фахівців щодо комплексного відновлення території та інфраструктури Ірпеня. Крім того, пан Тосон пообіцяв, що “Конфіндустрія Україна” об’єднає італійські компанії для технічної та будівельної частини робіт і проектів реконструкції Ірпеня”, – додав він.

Нагадаємо, голова партії “Слуг Народу” Олена Шуляк розкритикувала ідею “Залізного містечка” в Ірпені. Вважає, що жити у вагонах навряд сподобається тим, хто втратив житло через обстріли росії.

Читайте: Голова “Слуг Народу” розкритикувала ідею надавати ірпінцям тимчасове житло у вагонах

Фото: ТГ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона