До місцевих бюджетів Київщини надійшло 1,3 млрд грн плати за землю, – Олена Виноградова
image
23 Листопада 2021, 11:38
Поділитися:

«Власники земельних ділянок та користувачі спрямували до місцевих бюджетів столичного регіону 1,3 млрд грн плати за землю», – повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова.«Цьогорічний показник збільшився на 5% порівняно з аналогічним періодом 2020 року, а у грошовому вираженні це дорівнює 56 млн грн додаткових для місцевих скарбниць коштів».

Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Так, за 10 місяців юридичні особи сплатили 1,1 млрд грн з темпом приросту 6% або 61 млн грн. У свою чергу, фізичні особи спрямували до бюджетів громад 205,3 млн грн.

Найбільші суми забезпечили землекористувачі Бучанського району – 281млн грн, Броварського – 213 млн грн та Білоцерківського – 177 млн грн.

ГУ ДПС у Київській області

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА