До Києва повернулись 32 дипломатичні представництва, Нацгвардія посилила їх охорону
3 Травня 2022, 18:02
Поділитися:

3 травня 2022 г. 17:51

З кожним днем все більше і більше дипломатичних представництв інших країн відновлюють свою роботу у Києві. Національна гвардія України продовжує охороняти представництва інших держав. Наразі під охороною бригади перебуває понад 100 диппредставництв та консульських установ.

Про це KВ дізналася зповідомленняМВС за підсумками брифінгукомандира 22-ї окремої бригади з охорони дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав Віталія Стецика.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Щодня все більше дипмісій повертаються в Україну та до столиці, щоб відновити роботу. Наразі 32 дипломатичних представництва вже повернулося до столиці. Не зважаючи на те, що дипломати були відсутні, нацгвардійці продовжили охороняти та обороняти представництва інших держав. Наразі під охороною бригади перебуває понад 100 диппредставництв та консульських установ”, – повідомив він.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як підкреслив командир бригади, з початком військової агресії було переглянуто схему охорони та оборони об’єктів та додано патрулювання на броньованій техніці. Особовий склад озброєний стрілецькою вогнепальною зброєю, як ближнього так і дальнього враження, а також посилений протитанковими засобами для знешкодження ворожої бронетехніки.

“Військовослужбовці бригади неодноразово надавали правоохоронцям та СБУ допомогу у затриманні, як диверсійних груп, так і окремих їх представників, коригувальників, а також у попередженні здійснення аеророзвідки ворожих дронів, шляхом їх знищення”, – додав Віталій Стецик.

Також командир 22-ї окремої бригади повідомив, що підрозділи нацгвардійців супроводжували колони дипломатичних представників та членів їхніх сімей, коли ті змушені були покидати Україну або змінювати місце розташування через агресію рф.

Нагадаємо, іноземні посольства продовжують повертатися до столиці України. У середу, 4 травня, в Києві відновить свою роботу посольство Швеції.

Читайте: Посольство США готується повернутися до Києва і якнайшвидше відновити роботу

Фото: ngu.gov.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона