До кінця року на Київщині завершиться “Велике будівництво” ще 2 спортивних об’єктів
20 Вересня 2021, 18:05
Поділитися:

20 сентября 2021 г. 18:04

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Миронівка та стадіону Волошинівського НВК “загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок” імені Героя України Руслана Лужевського триває за графіком. Готовність об‘єктів, що будуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, складає 84,5% та 87% відповідно.

Про це, як стало відомо KV, повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

“Київська область та Україна багаті на талановитих спортсменів та тренерів. Головне, що необхідно для розкриття їхнього потенціалу, – це наявність сучасної спортивної інфраструктури. Тому спільне завдання держави, обласної та місцевої влади подбати про надання їм можливості займатися спортом у гідних сучасних умовах. А ще важливе для нас завдання – залучати до здорового способу життя якомога більше жителів Київщини”, – зазначив голова ОДА Василь Володін.

в Телеграм

Він нагадав, що в області вже почали працювати 23 “активні” парки. Ще близько пів сотні в регіоні планують відкрити найближчим часом.

Читайте: Уже понад 20 “активних” парків почали працювати на Київщині

Фото: КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА