До 11 років тюрми засуджено військовослужбовця рф, який утримував цивільних людей у підвалі в Гостомелі

image
19 Березня 2024, 16:05
Поділитися:

19 березня 2024 г. 16:03

До 11 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця зведеного підрозділу управління росгвардії у Кемеровській області збройних силрф, який утримував цивільних людей у підвалі.

Про це KВ стало відомо з повідомлення прокуратури Київщини.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Прокурор у суді довів, що у березні 2022 року під час окупації Гостомеля, засуджений разом з іншими невстановленими військовослужбовцями збройних сил рф проводив незаконні обшуки будівель. Окупант вибивав двері, розбивав вікна та шукав військовослужбовців Збройних Сил України і співробітників правоохоронних органів.

“В одному з будинків він спільно зі співслужбовцями погрожував мирним мешканцям зброєю та змусив їх повністю роздягнутись. Надалі людей без їжі та води утримували у підвалі, били прикладами по ребрах і ногах, а також погрожували зброєю”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Проводячи так звані фільтраційні заходи, він перевіряв документи та відбирав у цивільних осіб мобільні телефони.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської обласної прокуратури суд визнав військовослужбовця зведеного підрозділу управління росгвардії у Кемеровській області збройних сил рф винним у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Його засуджено заочно.

Читайте: Керівництво ДП “Антонов” судитимуть за перешкоджання військовим, унаслідок чого ворог знищив “Мрію”

Фото: прокуратури Київщини

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона