Для українських переселенці створили портал з пошуку безкоштовного житла у Швеції

Для українських переселенці створили портал з пошуку безкоштовного житла у Швеції
25 Квітня 2022, 14:48
Поділитися:

25 квітня 2022 г. 14:41

Компанія Danir Group спільно з Sigma Software у стислі сроки розробили портал “Swedes for Ukraine”, де українці, які приїздять до Швеції, зможуть знайти тимчасове житло. Портал надає можливість небайдужим шведам розміщувати інформацію про них на порталі та запросити сім’ї українських біженців розміститися в їхніх будинках. Житло надаватиметься безкоштовно протягом перших кількох місяців перебування.

Про це KВ стало відомо з офіційного сайту проекту.

“Україна дуже вдячна за теплу підтримку, яку ми отримуємо у Швеції. Я хочу закликати всіх, хто має можливість, допомогти та поширити інформацію про шведів для України як серед шведів, так і біженців”, – зазначив посол України в Швеції Андрій Плахотнюк.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Платформу під назвою “Swedes for Ukraine” було створено за два тижні спільними зусиллями компаній Danir Group та команди Sigma Software, що взяла участь у розробці та дизайні порталу.

Господарі зі Швеції, які бажають безкоштовно надати українським родинам кімнату, квартиру чи будинок мінімум на три місяці, можуть зареєструватися на порталі та вказати деталі проживання. Переселенці, які шукають житло у Швеції, мають подати заявку на житло, яке вони вважають відповідним для своєї сім’ї. Далі система підбере варіанти. Сайт доступний українською, шведською та англійською мовами.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, світова авторська спільнота CISAC створила благодійний фонд Creators for Ukraine для збору коштів на підтримку творців та біженців, які опинилися у скрутному фінансовому становищі через військову агресію росії.

Читайте: Міжнародна музична спільнота запустила благодійні проекти для підтримки українських авторів

Фото: Swedes for Ukraine

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона