Для посипання доріг Солом’янського району планують закупити солі майже на 20 млн гривень

image
23 Жовтня 2023, 13:48
Поділитися:

23 жовтня 2023 г. 13:45

Комунальники Солом’янського району Києва оголосили тендер для закупівлі дорожньої солі, необхідної для посипання доріг узимку. Проведення торгів призначене на кінець жовтня, вони передбачають поставку понад 2 тисяч тонн антиожеледного засобу до Нового Року.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

26 жовтня КП “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району” (ШЕУ) готується провести аукціон для визначення постачальника дорожньої солі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Майбутній переможець тендеру повинен буде поставити 2500 тонни дорожньої солі не пізніше 31 грудня.

За свої послуги він отримає 19 млн 249 тис.967 гривень.

Про те, що Київ купував минулого тижня дивіться у відео KВ

Нагадаємо, комунальники Шевченківського району Києва теж шукали постачальника дорожньої солі, необхідної для посипання слизьких від морозу доріг узимку. Замовити поставку передбачалося двох тисяч тонн антиожеледного засобу до нового року.

Раніше KВ повідомила, що Комунальне підприємство (КП) “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району” м. Києва шукає постачальника дорожньої солі, необхідної для посипання доріг узимку. Проведення торгів призначене на 6 жовтня, вони передбачають поставку 2 тисяч тонн дорожньої солі до Нового Року.

Читайте: Дорожники Деснянского району столиці почали заготівлю технічної солі

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона