Для посипання доріг Печерського району закуповують солі на понад 15 млн гривень

image
30 Жовтня 2023, 15:18
Поділитися:

30 жовтня 2023 г. 15:05

Комунальне підприємство (КП) “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району” планує до кінця року придбати 2 тис. тонн технічної солі для посипання доріг взимку. На сіль хочуть витратити майже 15,4 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

27 жовтня КП “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району” оголосило тендер на закупівлю технічної солі для утримання вулично-шляхової мережі в зимовий період, на що хочуть витратити 15 млн 399 тис. 973 гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 4 листопада, а сам аукціон має відбутися 6 листопада.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, планується придбати 2 тис. тонни солі. Сіль хочуть придбати до 31 грудня.

Що купували в столиці на минулому тижні дивіться у відео KВ

Нагадаємо, комунальники Солом’янського району Києва оголосили тендер для закупівлі дорожньої солі, необхідної для посипання доріг узимку. Проведення торгів призначене на кінець жовтня, вони передбачають поставку понад 2 тисяч тонн антиожеледного засобу до Нового Року.

Читайте: Для посипання доріг Солом’янського району планують закупити солі майже на 20 млн гривень

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона