Для покупців ТРЦ Gulliver пройде розіграш Iphone та зарядної станції

image
26 Січня 2023, 15:41
Поділитися:

26 січня 2023 г. 15:25

З 27 січня по 18 лютого у торгово-розважальному центрі Gulliver (ТРЦ Gulliver) проходитиме акція “Даруємо потрібні гаджети”. Відвідувачам, які зробили покупки в ТРЦ від 1500 гривень, необхідно буде зареєструвати чек і прийняти участь у розіграші, який відбудеться 18 лютого о 18:00 у центральному атріумі на першому поверсі ТРЦ.

Про це KВповідомили в пресслужбі ТРЦ Gulliver.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“У відвідувачів ТРЦ, що зробили покупки від 1500 грн у вказані дати, буде можливість виграти смартфон iPhone 13, зарядну станцію або ж сертифікат номіналом 10 тисяч гривень від партнера проєкту Eldorado. Безпосередньо в день розіграшу учасники та відвідувачі ТРЦ зможуть отримати приємні подарунки від магазинів-орендарів”, – повідомили в пресслужбі ТРЦ Гулівер.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Відмічається, що умови участі надзвичайно прості:

З 27.01 по 18.02 прийти на шопінг до ТРЦ Gulliver.

Зареєструвати чеки в день покупки у період з 27 січня по 18 лютого загальною сумою від 1500 грн. Стійка реєстрації знаходиться на першому поверсі ТРЦ.

Прийти на розіграш 18 лютого о 18:00. З собою треба мати документи, що підтверджують особу.

Також варто відмітити, що ТРЦ Gulliver спільно з освітньою платформою Naukroom 28 січня запускають серію лекцій про здоров’я. Перші три стосуватимуться ментального здоров’я, сну та імунітету. Лекції – безкоштовні, тільки треба буде попередньо зареєструватися.

Читайте: Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я

Фото: пресслужба ТРЦ Gulliver

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона