Для пересування у комендантську годину у Києві зроблять нові перепустки

image
1 Вересня 2023, 10:19
Поділитися:

З 25 вересня у Києві запровадять перепустки нового формату на авто для пересування містом під час комендантської години.

Про це повідомили в Київській міській військовій адміністрації.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі.

Заявки на отримання оновлених перепусток можна подавати з 4 вересня до Центрального управління Військової служби правопорядку.

Туди ж потрібно здавати перепустки старого зразка.

Система перепусток повинна систематично оновлюватися аби ними користувалися лише ті, хто відноситься до підрозділів сектору безпеки та оборони України, критичної інфраструктури міста та органів державної влади, – сказав начальник КМВА Сергій Попко.

Перепустки виключно пред’являються за вимогою правоохоронців чи військових, сказав.

Нагадаємо, комендантська година у Києві триває із 00:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та у громадських місцях, переміщатися транспортом без спецперепустки або пішки. Виходити можна, тільки щоб дійти до найближчого укриття у разі оголошення повітряної тривоги.

Ми розповідали раніше, що директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк під час комендантської години перебував в елітному ресторані столиці, за що буде звільнений з посади.

Також писали про те, що київські правоохоронці вилучили у артиста Віктора Павліка спецперепустку на проїзд у комендантську годину після інциденту, який трапився на Південному мосту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua