Для озеленення Оболоні хочуть закупити ґрунту на 3,4 млн гривень

Для озеленення Оболоні хочуть закупити ґрунту на 3,4 млн гривень
6 Лютого 2024, 17:12
Поділитися:

6 лютого 2024 г. 17:02

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва має намір виділити близько 3,43 млн гривень, щоб купити 4007 метрів кубічних ґрунтосуміші для озеленення та благоустрою Оболонського району. Аукціон для обрання постачальника ґрунту має відбутися 8 лютого.

Про це KВдізналася із оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як зазначається у тендерній документації, замовлені 4007 метрів кубічних ґрунтосуміші повинні бути екологічно чистими, однорідними, пухкими, зернистими та/або зернисто-грудковими, призначені для озеленення та благоустрою територій (для підготовки верхнього шару газонів, схилів, влаштування квітників, під посадку дерев і кущів в міських умовах).

Відповідно до оголошення, 8 лютого має розпочатися аукціон для визначення постачальника ґрунту для озеленення Оболонського району. Переможцю мають намір заплатити 3 млн 425 тис.985 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Майбутній продавець повинен буде до 31 грудня постачати ґрунтосуміш, у складі якої не допускається наявність сторонніх домішок (крупних механічних включень: каміння, відходів будівельних матеріалів, деревини, коренів рослин тощо). Її оптимальний склад це різні види торфу, окультурений грунт, компости, рештки рослинного походження.

Крім того, ґрунтосуміш повинна мати природну вологість, але не бути перезволоженою. Оптимальна вологість – 15-30%.

Про те, що Київ купував минулого тижня дивіться у відео KВ

Читайте: Зеленбудівці Оболоні мають намір витратити понад 3,7 млн гривень на нові тачки, саджанці та пилки

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона