Для модульного містечка у Василькові замовили електрики на понад мільйон гривень

image
5 Лютого 2023, 16:19
Поділитися:

5 лютого 2023 г. 16:01

КП “Комбінат комунальних підприємств Василькова” замовило електроенергію для модульного містечка, яке облаштоване для постраждалих від збройної агресії рф. Планується, що протягом року містечко використає електрики на 1,34 млн гривень, але обсяги можуть змінюватися залежно від обсягу фінансування.

Як стало відомо KВ з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 29 грудня 2022 року комунальне підприємство “Комбінат комунальних підприємств Василькова” (*) уклало договір з ТОВ “Київська обласна енергопостачальна компанія” (**) про постачання електричної енергії для модульного містечка (договір був опублікований лише 25 січня 2023 року). Ціна договору склала 1,34 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з укладеним договором, підрядник протягом 2023 року повинен поставити для модульного містечка, який розміщено у Василькові по вул. Володимирська, 156-Д, 800 тис. кВт/год електроенергії. Однак в документі зазначено, що обсяги закупівлі електричної енергії можуть бути змінені залежно від реального фінансування видатків.

Читайте:Для модульного містечка у Василькові закупили альтанки

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Київська обласна енергопостачальна компанія” зареєстровано в 2018 році Статутний капітал – 1 млн гривень. Засновник – ТОВ “Енергопоставка”, кінцевий бенефіціар – Неля Костенко. Директор – Світлана Сохатюк.

Youcontrol відносить ТОВ “Київська обласна енергопостачальна компанія” до групи “ВС Енерджі Інтернейшнл”. Її ключові особи групи – Валтс Вігантс, Віліс Дамбінс, Артурс Альтбергс, Олег Сізерман та Марина Ярославська. В групу входить 44 компанії, які переважно працюють в енергетичній сфері. Зокрема до складу групи входять 5 енергорозподільчих компаній: АТ “Херсонобленерго”, АТ “Житомиробленерго”, АТ “Чернівціобленерго”, ПрАТ “Кіровоградобленерго” та ПрАТ “Рівнеобленерго”.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Київська обласна енергопостачальна компанія” уклало 4 716 договорів на 2,67 млрд гривень. Найбільший замовник – державне спеціалізоване підприємство “Чорнобильська АЕС”.

Нагадаємо, про відкриття модульного містечка у Василькові Київська обласна військова адміністрація (КОВА) повідомила наприкінці жовтня 2022 року. Тоді в адміністрації розповіли, що модульне містечко, яке відкрили за допомоги польського уряду, може прихистити 352 людини, які втратили свої домівки через збройну агресію рф.

Читайте: Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Василькові

КП “Комбінат комунальних підприємств Василькова” очолює Віталій Плескач. Мер Василькова Наталія Баласинович.

* КП “Комбінат комунальних підприємств Василькова” (код ЄДРПОУ: 37627469)

** ТОВ “Київська обласна енергопостачальна компанія” (код ЄДРПОУ: 42094646)

Фото: Фейсбук Олексія Кулеби

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона