Для ірпінських шкіл закупили протиепідемічні засоби й медичне устаткування
29 Грудня 2021, 09:38
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Управління освіти і науки Ірпінської міськради придбало для шкіл громади засоби дезінфекції й гігієни та необхідне медичне устаткування. Про це повідомляється на сторінці управління у фейсбуці.

«У ході виконання протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19, управлінням освіти і науки за сприяння Ірпінської міської ради у грудні було закуплено паперові рушники, дезінфікуючі та миючі засоби, дозатори для рідкого мила, лікарські засоби та медичні вироби (зокрема тонометри, пульсоксиметри, безконтактні термометри) на загальну суму 200 тисяч грн», – йдеться в повідомленні.

В управлінні освіти зазначили, що «всі засоби пропорційно розподілені між закладами освіти Ірпінської міської територіальної громади».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА